A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Олександрійська громада
Рівненська область, Рівненський район

Очищення влади

Інформація про результати проведення перевірки Радчук Вікторії Святославівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Радчук Вікторії Святославівни, яка працює на посаді начальника служби у справах дітей Олександрійської сільської ради.

11:46:42 24.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Поліщук Інни Михайлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Поліщук Інни Михайлівни, яка працює на посаді начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту та охорони здоров’я Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Поліщук І.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

22:09:10 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Тилько Світлани Станіславівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Тилько Світлани Станіславівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту та охорони здоров’я Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Тилько С.С. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:55:18 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки  Горецької Ольги Ростиславівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Горецької Ольги Ростиславівни, яка працює на посаді провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Горецької О.Р. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:49:47 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Ковальчук Інни Костянтинівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Ковальчук Інни Костянтинівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ковальчук І.К. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:37:23 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Гурінчук Наталії Миколаївни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Гурінчук Наталії Миколаївни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гурінчук Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:36:50 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Давідчик Ольги Василівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Давідчик Ольги Василівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Давідчик Ольги Василівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:36:21 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Потопи Ольги Володимирівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Потопи Ольги Володимирівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Потопи Ольги Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:35:22 14.05.2021

Інформація про результати проведення перевірки Ткачук Альони Петрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Олександрійською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Ткачук Альони Петрівни, яка працює на посаді головного спеціаліста організаційно-кадрового відділу Олександрійської сільської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ткачук Альони Петрівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

21:29:44 14.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано