A A A K K K
для людей із порушенням зору
Олександрійська громада
Рівненська область, Рівненський район

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Які умови отримання мікрогранту на власну справу?

    Уряд продовжує підтримувати бізнес та стимулювати його розвиток через надання грантів. Програма мікрогрантів залишається дуже затребуваною серед українців, які прагнуть започаткувати власну справу, або розширити її.  

12:08 21.03.2023

Асоціація міст України звернулася до Президента України Володимира Зеленського про застосування ним права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сф

Асоціація міст України звернулася до Президента України Володимира Зеленського про застосування ним права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» №5655 від 11.06.2021.

12:44 17.03.2023

Перемога в конкурсі проєктів на отримання дизельного генератора

Коли почались повномасштабні активні бойові дії на сході, півночі та півдні України, багато громадян України були змушені полишити свої домівки та переїхати в більш спокійні регіони країни. Понад  79 тис.  ВПО знайшли свою нову домівку на Рівненщині. В  Олександрійській   громаді було розселено понад 1000 ВПО. Проте, ця вразлива група людей стикнулася з тими самими труднощами, що і місцеві мешканці, а саме, з частим відключенням електроенергії. Саме для вирішення цієї проблеми громада звернулась до МБФ "Ізоляція". За підтримки Громадської організації «Рівненська агенція місцевого розвитку» була підготовлена заявка на участь в конкурсі проєктів. І наша заявка перемогла. Ми дуже дякуємо @IZOLYATSIA за допомогу в оснащенні діючого Центру з електрикою потужним дизельним генератором, який дозволить покрити потреби громадян в екстренних ситуаціях.

13:04 16.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

12:54 16.03.2023

Важлива інформація-рятує долі людей

🔻Інформування щодо роботи Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

14:18 15.03.2023

Щодо спалювання сухих рослинних залишків

          Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю людей.

16:38 14.03.2023

Щодо можливості отримання дозволу та реєстрації декларації через Портал електронних сервісів Мінекономіки

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці повідомляє, що 03.01.2023 року Держпраці спільно з Мінекономіки запроваджено отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі – дозвіл) в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки. Відтепер для отримання дозволу достатньо заповнити онлайн-заяву, до якої додати електронний висновок експертизи. Окрім видачі дозволу, онлайн доступні також анулювання, переоформлення та продовження строку дії дозволів, які було отримано в електронній формі. Поряд із цим, з 01.01.2023 всі видані дозволи підписуються виключно електронними цифровими підписами керівників територіальних органів Держпраці та містять QR-коди з посиланням на виданий дозвіл. Суб’єкт господарювання, якому видано дозвіл, зможе перевірити достовірність накладеного підпису та отримати актуальну інформацію про виданий дозвіл, лише відсканувавши QR-код. Послуги анулювання, переоформлення та продовження строку дії раніше отриманих дозволів у паперовому вигляді потребують подання оригіналу дозволу та здійснюються через ЦНАП. З метою створення простих та доступних умов для роботодавця, насамперед в умовах воєнного стану в Україні, Держпраці закликає всіх до популяризації та системного проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо можливості подання документів на отримання дозволів, а також декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – декларація) в електронному вигляді, зокрема засобами Порталу електронних сервісів Мінекономіки. Прошу Вас, розмістити на офіційному веб-сайті та у місцях прийому громадян інформацію щодо можливості отримання дозволу та реєстрації декларації через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

18:40 04.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано