A A A K K K
для людей із порушенням зору
Олександрійська громада
Рівненська область, Рівненський район

Структурні підрозділи

Дата: 03.01.2022 17:03
Кількість переглядів: 16

Структурні підрозділи

 

ПІП

Назва посади

Графік прийому громадян

ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВИЙ ВІДДІЛ

Давідчик Ольга Василівна

 

 

Головний спеціаліст

с. Забороль

Понеділок, середа п’ятниця                                  з 09.00 до 16.00 год.

Другий та четвертий четвер місяця – вчинення нотаріальних дій у адміністративній будівлі 

с. Кустин

Ковальчук Інна Костянтинівна

Головний спеціаліст

 

с. Олександрія

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця

з 09.00 до 16.00 год.

Ткачук Галина Степанівна

 

Головний спеціаліст

 

с. Нова Українка

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця

з 09.00 до 16.00 год.

Мельничук Світлана Олександрівна

 

Інспектор

с. Кустин

Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця

з 09.00 до 16.00 год.

Самкова Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст-юрист

с. Олександрія

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖКГ

Михасюк Світлана Дмитрівна

Начальник відділу

Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.

Потопа Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст

Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Зімакова Вікторія Анатоліївна

Начальник відділу 

 

с. Олександрія

Вівторок, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.

Гурінчук Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст

с. Кустин

Вівторок, четвер  з 09.00 до 16.00 год.

Кирильчук Петро Васильович

Спеціаліст

с. Забороль

Вівторок, п’ятниця з 09.00 до 16.00 год.

Ярошевич Марія Олександрівна

Інспектор

с. Нова Українка

Понеділок, середа з 09.00 до 16.00 год.

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Максимчук Віталій Миколайович

 

Державний реєстратор

Понеділок с. Нова Українка з 09.00 до 13.00год.

Вівторок с. Олександрія з 09.00 до 13.00год.

Середа с. Забороль з 09.00 до 13.00год.

Четвер с. Кустин з 09.00 до 13.00год.

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І ЗВІТНОСТІ

Яковець Наталія Ростиславівна

Головний бухгалтер

с. Олександрія

Щоп’ятниці з 09.00 до 16.00 год.

Тупальська Ніна Павлівна

Головний спеціаліст

с. Олександрія

Вівторок, четвер  з 09.00 до 13.00 год.

Поліщук Олена Василівна

статистик

 

Голда Любов Анатоліївна

касир

 

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Чапля Світлана Миколаївна

Начальник відділу

с. Забороль

Вівторок, четвер з 09.00 до 16.00 год.

Рахильчук Юлія Вікторівна

 

Головний спеціаліст

с. Олександрія

Понеділок, вівторок, середа, четвер

з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Мельник Світлана Григорівна

 

Спеціаліст ІІ категорії

с. Олександрія

Понеділок, вівторок, середа, четвер

з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Горецька Ольга Ростиславівна

 

Провідний спеціаліст

Понеділок, середа у

с. Забороль, вівторок, четвер у с. Кустин

з 09.00 до 16.00год.

п’ятниця-виїзний день

Тхор Жанна Миколаївна

 

Спеціаліст

с. Нова Українка

Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця  з 09.00 до 16.00год.

середа-виїзний день

ВІДДІЛ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Ткачук Альона Петрівна

 

Головний спеціаліст

с. Олександрія

Щочетверга з 09.00 до 16.00 год.

СЛУЖБА ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Заморська Катерина Петрівна

Прибиральник службових приміщень

 

Майструк Тетяна Володимирівна

Прибиральник службових приміщень

 

Горобець Оксана Сергіївна

Прибиральник службових приміщень

 

Брикса Любов Юхимівна

 

Прибиральник службових приміщень (0,5 ставки за сумісництвом)

 

Щолко Анатолій Йосипович

 

Електрик 0,5 ставки за сумісництвом

 

Азжеуров Юрій Вікторович

Сторож

 

Самойленко Валерій Леонідович

 Водій (2-го класу)

 

Зінорук Віта Іванівна

Робітник з благоустрою

 

Басюк Микола Петрович

Робітник з благоустрою

 

Зінорук Василь Григорович

Підсобний робітник

 

Мельничук Наталія Петрівна

Робітник з благоустрою


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано