Олександрійська громада
Рівненська область, Рівненський район

ОГОЛОШЕННЯ  про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТзОВ "КАРБОНІС"

Дата: 23.12.2021 12:59
Кількість переглядів: 320

Фото без опису

(дата офіційного опублікування в
             Єдиному реєстрі з оцінки впливу на
              довкілля (автоматично генерується
        програмними засобами ведення Реєстру,
                    не зазначається суб'єктом
                          
  господарювання)

                                        2020836361
      (реєстраційний номер справи про оцінку
      впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
 про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність:

ТзОВ «КАРБОНІС» спеціалізується на випалюванні деревного вугілля. Підприємство планує здійснити технічне переоснащення діючого виробництва шляхом модернізації основного технологічного обладнання – піролізних печей «Ретортна», загальною кількістю – 12од. Обсяги планованого виробництва складають – 5400т/рік готової продукції.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

 

2. Суб'єкт господарювання:

Товариство з обмеженою відповідальністю «КАРБОНІС».

Код ЄДРПОУ 39322540.

Адреса юридичної особи: 35321 Україна, Рівненська область, Рівненський район, с. Нова Любомирка, вул. Промислова,5.

Контактний номер телефону: +380679090749.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття  реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, 33028, м. Рівне, вул. Толстого,20, тел.: (0362) 62-03-64, e-mail: info@ecorivne.gov.ua, owd.rivne@gmail.com .

Контактна особа: Захарчук В.В.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Рішенням про провадження планованої діяльності буде Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Інші документи дозвільного характеру, передбачені законодавством, за умови що вони не передбачають встановлення (затвердження) змін у діяльності, затвердженій (схваленій) рішенням про провадження планованої діяльності або подовження строків її провадження (згідно пункту 9 статті 9 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»).

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

 

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться __________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться ____________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, 33028, м. Рівне, вул. Толстого,20, тел.: (0362) 62-03-64, e-mail: info@ecorivne.gov.ua, owd.rivne@gmail.com.

Контактна особа: Захарчук В.В.

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, 33028, м. Рівне, вул. Толстого,20, тел.: (0362) 62-03-64, e-mail: info@ecorivne.gov.ua, owd.rivne@gmail.com.

Контактна особа: Захарчук В.В.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 172 аркушах та Додатки. Повідомлення про плановану діяльність.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

Відомості щодо інформування про плановану діяльність через ЗМІ.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Товариство з обмеженою відповідальністю «КАРБОНІС». Адреса юридичної особи: 35321 Україна, Рівненська область, Рівненський район, с. Нова Любомирка, вул. Промислова,5. Контактна особа  Лаврук І.В. Контактний номер телефону: +380679090749.

Олександрійська сільська територіальна громада. Адреса: 35320, Рівненська область, Рівненський р-н, село Олександрія, вул. Свято-Преображенська, 66. Контактна особа – Гуц О.О. Контактний номер телефону: (0362)27-32-92.

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації, 33028, м. Рівне, вул. Толстого, 20, тел.: (0362) 62-03-64, e-mail: info@ecorivne.gov.ua. Контактна особа: Захарчук В.В.

Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля, електронна адреса: http://eia.menr.gov.ua.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість  може ознайомитися з документами, контактна особа)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних