A A A K K K
для людей із порушенням зору
Олександрійська громада
Рівненська область, Рівненський район

Послуга з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”

Дата: 15.07.2021 14:29
Кількість переглядів: 282

Нормативно-правова база: «Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затверджений постановою КМУ.

право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років (далі - договір) з муніципальною нянею.

Муніципальна няня - будь-яка фізична особа - підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Заяви з необхідними документами приймаються спеціалістами відділу соціального захисту населення Олександрійської  сільської ради та передаються управлінню соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації.

Строки призначення допомоги: 

компенсація послугимуніципальна няня” призначається на строк здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі, укладеному між отримувачем послугимуніципальна няня” та муніципальною нянею.

Умови припинення: 

  • отримувачем послуги “муніципальна няня” було приховано або навмисно подано недостовірні відомості про здійснення догляду за дитиною до трьох років, які вплинули на призначення компенсації послуги “муніципальна няня”, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, - з місяця, в якому виявлено порушення;
  • у разі переїзду отримувача послуги “муніципальна няня” до іншої адміністративно-територіальної одиниці і виникнення обставин, що унеможливлюють виплату компенсації послуги “муніципальна няня” (розірвання договору, смерть отримувача послуг “муніципальна няня”, дитини, припинення діяльності фізичної особи - підприємця, юридичної особи, яка надає послугу “муніципальна няня”), - з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулися зміни;
  • за заявою отримувача послугимуніципальна няня” - з місяця, наступного за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

У разі неподання в установлений строк документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послугимуніципальна няня”, виплата компенсації послугимуніципальна няня” припиняється.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано